ASPİLSAN ENERJİ 21 Mayıs 1981 tarihinde Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. Kuruluş amacı Türk Silahlı Kuvvetlerin temel ihtiyaçları olan şarjlı nikel kadmiyum batarya ihtiyaçlarını karşılamak olan şirketimiz geçen süre içerisinde büyük gelişimler sağlayarak günümüzde ürün çeşidini 150’nin üzerine çıkararak Pil teknolojisi , Batarya teknolojisi , Elektronik sistemler , Iha ve Uçak enerji sistemleri üretebilir duruma gelmiştir. ASPİLSAN'ın kurucularının kuruluş aşamasında altını çizdiği; teknolojileri kullanarak, özgün ürün ve sistemler geliştirmek temel stratejimiz olarak süregelmiştir. Kurulduğu 1981 yılından beri istikrarlı yükselişini sürdüren ASPİLSAN'ın ulaştığı seviye, yüksek nitelikli insan kaynağına ve Ar-Ge'ye verilen değerin sonucudur. ASPİLSAN için Ar-Ge ve inovasyonun kaynağı, sahip olduğu yüksek nitelikli yetişmiş işgücüdür.

Ar-Ge'yi inovasyona dayalı ürüne dönüştüren, yüksek kabiliyete sahip köklü bir kuruluş olan ASPİLSAN, Ar-Ge merkezinde bu faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

· ASPİLSAN Proje başvuru Formunu doldurmak için önce Projelerinizle Bize ulaşın butonuna tıklayınız.

· Kayıt işlemleri içeriği için başvurunuzdaki bilgilerin doğru, açık, anlaşılır ve güncel olması önemlidir.

· Aktif bir e-posta adresine ve T.C. Kimlik numarası bilginize ihtiyaç duyacaksınız. T.C. vatandaşı olmayan ve dolayısıyla T.C. kimlik numarası bilgisine sahip olmayan kişiler e-posta adresleriyle kayıt işlemlerini yapabilmektedirler.

· Kaydınızı oluştururken seçilen bölümlerin içerisinde Proje Formu Kısmında yer alan Dosya Seç butonuna tıklayarak önceden hazırlamış oluğunuz. Örneklerinizi veya resimlerinizi ekleyebilirsiniz. Bilgileri doldurduktan sonra Gönder tuşuna basmanız gerekmektedir.

· Bu işlemden sonra başvurunuz değerlendirilebilmek için başvuru havuzumuza ulaşacaktır.

· Gönderileriniz en geç 48 saat içinde değerlendirilip geri dönüş sağlanacaktır.

 

Projeleriniz, yenilikçi fikir ve düşüncelerinizle bize ulaştığınız bu gelişimin bir parçası olmak istediğiniz için memnuniyet duyar

Göstermiş Olduğunuz İlgiden Dolayı Teşekkür Ederiz.

*Lütfen Sadece WORD Dosyası olarak gönderiniz.

TOP