Millî Savunma Bakanı Sn. Hulusi AKAR Aspilsan'da.

Millî Savunma Bakanı Sn. Hulusi AKAR Aspilsan'da.

26 Haziran 2020 Cuma
Millî Savunma Bakanı Sn. Hulusi AKAR Aspilsan'da.

Millî Savunma Bakanı Sn. Hulusi AKAR, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mustafa VARANK, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sn. Adil KARAİSMAİLOĞLU ve beraberlerindeki heyet, ASPİLSAN Enerji’yi Ziyaret Etti.

25.06.2020 tarihinde Kayseri Ziyaretleri kapsamında Millî Savunma Bakanı Sn. Hulusi AKAR, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mustafa VARANK ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sn. Adil KARAİSMAİLOĞLU’ya ASPİLSAN Enerji’yi ziyaretlerinde; Genelkurmay Başkanı Org. Yaşar GÜLER, Kara Kuvvetleri Komutanı Org. Ümit DÜNDAR, Hava Kuvvetleri Komutanı Org. Hasan KÜÇÜKAKYÜZ, Deniz Kuvvetleri Komutanı Ora. Adnan ÖZBAL, Milli Savunma Bakan Yrd. Sn. Muhsin DERE, Kayseri Valisi Sn. Şehmus GÜNAYDIN, TOBB Başkanı Sn. M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ, Kayseri Sanayi Odası Başkanı Sn. Mehmet BÜYÜKSİMİTCİ, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Sn. Ömer GÜLSOY, TSKGV Genel Müdür V. Sn. Sadık PİYADE, Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn. Taner YILDIZ ile Kayseri Milletvekilleri Sn. Hülya ATÇI NERGİS, Sn. İsmail TAMER ve San. ve Tekno. Bk. İl Müdürü Sn. Kamil AKÇADIRCI eşlik etti.

Ziyarette, Bakanlar ve beraberlerindeki heyet ASPİLSAN Enerji’nin mevcut üretim ve Ar-Ge Faaliyetleri ile stratejik önem taşıyan Lityum-iyon Pil Üretimi Yatırımı konusunda bilgi aldı.

TOP